ROLETY

Rolety materiałowe Fantazja z prowadnicami

Rolety Fantazja przeznaczone są do montażu bezpośrednio na skrzydle okna (do listew przyszybowych) . Występują w dwóch rozmiarach kaset Fantazja Mini Lux (najmniejsza kasetka na rynku 26 mm ) oraz Fantazja Lux . Wielkość kasetek uzależniona jest od wysokości rolety i rodzaju tkaniny . W zależności od kształtu listwy przyszybowej okna dopasowujemy jedną z kilku rodzajów prowadnic . Aluminiowa kasetka i prowadnice dostępne są w kolorach standardowych , anodowanych , drewnopodobnych oraz w kolorach palety RAL . Montaż rolet Fantazja powoduje wytłumienie bądź zatrzymanie promieni słonecznych zapewnia komfort oraz ochronę wyposażenia wnętrza przed nagrzewaniem.

Zalety rolet fantazja

ROLETY DZIEŃ I NOC

Rolety dzień noc stały się w ostatnich latach bardzo popularne wśród naszych Klientów. Swoją popularność zyskały przede wszystkim dekoracyjnym wyglądem, pasującym szczególnie do nowoczesnych aranżacji. Innowacyjność systemu polega na zastosowaniu tkanin o konstrukcji poziomych pasów materiału i tiulu.

Dzięki dwóm materiałom osiągamy efekt dnia i nocy, ponieważ ułożone naprzemiennie warstwy przyciemniająca i transparentna, odpowiednio ustawione, przesłaniają światło lub wpuszczają je do pomieszczenia. Takie rozwiązanie pozwala na dowolną regulację światła we wnętrzu, bez konieczności podnoszenia rolety, a bogata paleta kolorystyczna tkanin, tworzy charakter przesłony.

Kolekcje zawierają tkaniny o różnym stopniu zaciemnienia, nawet w wersji blackout. Przesłony dzień noc dostępne są w większości modeli: wolnowiszącym, wielko i małogabarytowym , kasetowym w pełni obudowanym, można je zamontować bezpośrednio do stolarki okiennej, jak i do ściany lub sufitu.

ZALETY ROLET DZIEŃ I NOC

Rolety materiałowe RM wolnowiszące

Rolety RM wolnowiszące występują w kilku odmianach a rodzaj systemu dopasowujemy w zależności od sposobu montażu i od wymiarów zasłoniętej powierzchni .

RM18 – system mini ze względu na małe wymiary mocowań przeznaczony jest do montażu na skrzydłach okiennych . Montaż można wykonać przykręcając roletę do listwy przyszybowej , bezinwazyjnie na wieszakach stalowych lub z tworzywa . Maksymalna szerokość rolety wynosi 140 cm

RM32 – najczęściej stosowany system z metalowymi uchwytami przeznaczony jest do wykonywania rolet o szerokości do 220cm . W tym systemie mamy możliwość zastosowania listwy montażowej ułatwiającej demontaż podczas remontu lub kasety osłaniającej zwiniętą tkaninę . Standardowo stosowany jest mechanizm koralikowy ponadto istnieje możliwość wykonania rolety z mechanizmem sprężynowym lub napędem elektrycznym.

RM40 , RM45 , RM 55 – to systemy wielkogabarytowe pozwalające zasłonić duże powierzchnie , wykorzystywane często jako ekrany projekcyjne , rolety przedzielające pomieszczenie lub do zaciemniania sal wykładowych i konferencyjnych. Maksymalna szerokość rolety RM55 wynosi 400 cm.

ZALETY ROLET RM

POTRZEBUJESZ POMOCY przy wyborze rolet?

Nasz wykfalifikowany zespół z miłą chęcią odpowie na wszystkie Twoje pytania. 

Rolety rzymskie

Nowoczesne i ponadczasowe zasłony okienne . Ich obsługa jest niezwykle prosta – do podnoszenia rolet wykorzystuje się mechanizm łańcuszkowy lub elektryczny . Rolety rzymskie są doskonałą formą przystrojenia okien w każdym wnętrzu, bez względu na jego styl , doskonale prezentują się w pokojach dziennych, sypialniach i kuchniach. Świetnie sprawdzą się we wnętrzach nowoczesnych, klasycznych i stylowych . Złożone rolety tworzą eleganckie fałdy, rozprostowane zaś – gładką płaszczyznę materiału . Mogą być instalowane bezpośrednio do skrzydeł okiennych do ściany lub do sufitu.

MODEL 1

Roleta z transparentnymi taśmami pionowymi. Zalecany jest dla tkanin delikatnych jak woale, organzy itp. Pakiet po złożeniu rolety zajmuje około 5 % wysokości rolety plus 5 cm.

MODEL 2

Roleta z fiszbinami poziomymi o przekroju elipsy, umieszczonymi w taśmie transparentnej naszytej od tyłu rolety. Model 2 jest zalecany dla wszystkich tkanin i cieszy się największą popularnością wśród odbiorców. Pakiet po złożeniu rolety 8% wysokości rolety plus 10 cm.

MODEL 3

Roleta z fiszbinami umieszczonymi w zaszewkach od tyłu rolety . Model 3 nie jest zalecany dla tkanin ze wzorem ponieważ zaszewki zabierają kawałek tkaniny i tracimy wzór. Pakiet po złożeniu rolety zajmuje około 7% wysokości rolety plus 7 cm.

MODEL 4

Roleta z fiszbinami umieszczonymi w zaszewkach przodu rolety . Model 3 nie jest zalecany dla tkanin ze wzorem ponieważ zaszewki zabierają kawałek tkaniny i tracimy wzór. Pakiet po złożeniu rolety zajmuje około 7% wysokości rolety plus 7 cm.

Scroll to Top