AKCESORIA UNIWERSALNE

Niezależnie od producenta / marki okien dachowych możemy zaproponować poniższe uniwersalne rozwiązania spersonalizowane wymiarowo i kolorystycznie.

Roleta dachowa Premium

Szeroka gama kolorów oraz bogaty wybór wzorów materiału sprawia, że roleta podnosi estetykę wnętrza i pozwala dobrać materiał do wystroju każdego pomieszczenia. Prowadnice aluminiowe kryją brzegi materiału i pozwalają ustawić roletę w dowolnej pozycji. Dostępne są zarówno tkaniny wytłumiające światło jak i zaciemniające typu black-out.

Potrzebujesz POMOCY?

Skontaktuj się z Nami z miłą chęcią odpowiemy na Twoje pytania.

Roleta plisowana dwukierunkowa Evie EDC

To dekoracyjne i praktyczne rozwiązanie zapewni w zależności od potrzeb oraz od rodzaju zastosowanej tkaniny wytłumienie światła lub zaciemnienie . Przemyślana konstrukcja powoduje że idealnie nadaje się do sypialni lub salonu. System pozwala na obsługę dwukierunkową za pomocą górnej i dolnej belki , które płynnie wraz z materiałem pracują w prowadnicach bocznych .

Moskitiera rolowana do okien dachowych

Moskitiera rolowana do okien dachowych uchroni Twoje poddasze przed insektami bez nadmiernego przysłaniania okien . Dodatek ten montowany jest na ścianie a nie na ościeżnicy okna . Moskitiera jest prosta w obsłudze – kiedy jest niepotrzebna można ją zwinąć do kasety . Wysokiej jakości siatka dostępna w kolorze szarym lub czarnym wraz z listwą dolną płynnie pracuje w aluminiowych prowadnicach bocznych . Konstrukcja oferowana jest w kolorach : białym , brązowym , szarym , antracytowym .

Scroll to Top