MOSKITIERY

Moskitiera ramkowa

Moskitiery ramkowe na okna to prosty i skuteczny sposób ochrony przed komarami, meszkami i innymi owadami przedostającymi się z zewnątrz. Moskitiera ramkowa doskonale sprawdzi się w oknach, których używasz do wentylowania pomieszczeń. Montaż moskitier ramkowych jest szybki , bezinwazyjny , polega na zamocowaniu osłony do futryny okiennej przy pomocy obrotowych uchwytów. Dzięki nim bez trudu zdemontujesz moskitierę, np. po sezonie letnim lub podczas wykonywania porządków. Nieważne czy posiadasz okna drewniane czy PCV. Czy ich profil jest licowany czy cofnięty. Dzięki moskitierom ramkowym na okna zawsze możesz zrelaksować się przy otwartym oknie!

Moskitiery drzwiowe otwierane

Moskitiera drzwiowa, określana także jako moskitiera balkonowa, stanowi skuteczną barierę, właśnie na drzwiach balkonowych. Oczywiście stosowana jest również przy mniejszych wyjściach na taras czy ogród. Montaż moskitier otwieranych odbywa się za pomocą zawiasów do futryny drzwiowej. Tego typu moskitiery na wymiar posiadają magnesy oraz uszczelkę szczotkową, przez co skutecznie zabezpieczają pomieszczenie przed niekontrolowanym dostaniem się insektów i nieczystości z zewnątrz. Wygodę ich użytkowania zwiększa uchwyt do otwierania oraz samozamykacz, który automatycznie domyka otwartą moskitierę.

Moskitiera przesuwna

Moskitiera przesuwna stosowana jest w dużych przeszklonych wnękach jak balkony, tarasy, witryny, a także ogrody zimowe. Skrzydło moskitiery przesuwa się na prowadnicach – górnej i dolnej, jedno lub dwutorowej. Dostępność wielu typów moskitiery przesuwnej, a także dobór prowadnic w zależności od wysokości progu pozwoli idealnie dopasować produkt pod kątem jego funkcjonalności oraz miejsca montażu. Konstrukcja skrzydła nie ogranicza widoczności w świetle szyby. Co więcej, moskitiera przesuwna dobrana w kolorze stolarki okiennej, stworzy z oknem spójną i harmonijną całość.

POTRZEBUJESZ POMOCY przy wyborze MOSKITIER?

Nasz wykfalifikowany zespół z miłą chęcią odpowie na wszystkie Twoje pytania. 

Moskitiera plisowana

System moskitiery plisowane to rozwiązanie zaprojektowane z myślą o zapewnieniu oszczędności miejsca .Produkt ten doskonale nadaje się do montażu na dużych drzwiach tarasowych na wąskich balkonach w połączeniu z roletami zewnętrznymi oraz drzwiami wejściowymi . Cechą charakterystyczną tego produktu jest zastosowanie specjalnej plisowanej siatki, która podczas zamykania układa się w harmonijkę zajmując niewiele miejsca, pozwalając w optymalny sposób wykorzystać powierzchnię. Moskitiera plisowana charakteryzuje się niezwykle płynnym przesuwem, co sprawia, że jego użytkowanie jest bardzo proste i nie wymaga dużego nakładu sił. Budowa moskitiery pozwala na zatrzymanie jej w dowolnej pozycji. Konstrukcja moskitiery wykonana jest z ekstrudowanego aluminium dzięki czemu jest trwała i wytrzymała na działanie czynników atmosferycznych, a dodatkowo można ją polakierować na dowolny kolor z palety RAL.

Moskitiera rolowana pionowa

Moskitiera rolowana pionowa montowana jest po zewnętrznej stronie okna i działa w sposób zbliżony do klasycznej rolety materiałowej. Po złożeniu siatka nawijana jest na wałek, a następnie chowana w estetycznej kasecie, która wyposażona jest w prowadnice. Gdy potrzebujesz zabezpieczyć wnętrze przed owadami, rozwijasz moskitierę a następnie blokujesz ją za pomocą listwy hakowej lub zaczepów znajdujących się w prowadnicach. Po zwolnieniu osłony z uchwytów, siatka automatycznie chowa się w kasecie. W ten sposób szybko zabezpieczysz okno przed insektami zawsze gdy tego potrzebujesz!

Moskitiery przejścia dla zwierząt

Przejścia dla zwierząt w moskitierach balkonowych otwieranych oraz przesuwnych mogą być rozwiązaniem, które pozwala na swobodne przemieszczanie się małych zwierząt, jednocześnie chroniąc przed insektami. Te specjalnie zaprojektowane otwory umożliwiają psom czy kotom dostęp na balkon, zachowując przy tym funkcję ochrony przed owadami. To praktyczne rozwiązanie dla tych, którzy chcą cieszyć się świeżym powietrzem, jednocześnie dbając o komfort i bezpieczeństwo swoich pupili.

Scroll to Top